Який би товар не придбав споживач, перше, на що він завжди звертає увагу – його зовнішній вигляд і свіжість. Але практично ніколи він не замислюється над тим, який шлях проходять необхідні йому продукти від виробника до прилавка магазину.

Існують певні види вантажів, перевезення яких вимагає підтримки спеціального температурного режиму. В першу чергу, це стосується заморожених продуктів, які швидко втрачають якість, наприклад, овочів, фруктів, м'яса, риби або морозива.

Така продукція доставляється від виробника до торговельної точки в спеціально обладнаних автомобілях з ізотермічними або рефрижераторними кузовами. Неякісні умови перевезення часто можуть спричинити великі збитки, пов'язані з утилізацією зіпсованого товару, втратою іміджу в очах покупця, порушенням договірних умов з точками продажу, тому, вибираючи логістичного партнера, компанія-клієнт довіряє йому найбільшу цінність – свій продукт.
 
Компанія «Логика Фреш» здійснює логістичні послуги з 2007 року. За час роботи компанія заслужила на довіру таких великих клієнтів як мережі роздрібних магазинів «Велика кишеня» (ТОВ «Квиза-трейд») і «Еко-маркет» (ТОВ «Еко»), оптової мережі «Метро Кеш енд Керри», кондитерських корпорацій «Рошен» і «Конті», найбільшого імпортера і дистрибутора риби і морепродуктів в Україні СП «Українська Східна рибна компанія» ТОВ і багатьох інших великих і маленьких компаній для яких турбота про якісну і своєчасну доставку їх продукції є вирішальним чинником при виборі логістичного партнера.
 
Гарантією якісної доставки продукції клієнта є сучасно обладнаний автопарк з декількох десятків автомобілів європейського виробництва вантажопідйомністю від 1 до 20 тонн.
 
Залежно від обсягу продукції, яку необхідно доставити кваліфіковані фахівці компанії підберуть для клієнта найбільш відповідний транспорт або організують консолідовану доставку продукції декількох клієнтів. Автомобілі «Логика Фреш» доставляють продукцію, як по Києву так і по усіх регіонах України. При необхідності компанія надає клієнтам також і експедиторські послуги, а для клієнтів, які бажають отримати доставку різних видів продукції з різними вимогами по температурі, компанія забезпечує доставку продукції в двокамерних рефрижераторах з одночасною підтримкою плюсового і мінусового температурних режимів.
 
Незалежно від складності поставленого клієнтом завдання, співробітники компанії «Логика Фреш» забезпечують її якісне і своєчасне виконання. Замовлена клієнтом доставка буде виконана точно в строк.